Systemické vedení týmů učitelů

--1.jpg

Navazující kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Kurz je šestidenní a jeho hodinová dotace činí 48 hodin. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Kurz přesouvá pozornost od jednotlivce ke skupině, k týmu a ke školnímu systému. Cílem kurzu je naučit se, jak vědomě zacházet se skupinovou/týmovou dynamikou, využívat ji pro kvalitní vedení a řízení školy a jak vnímat tým a školní systém z nadhledu - rozpoznat přírodní zákony ve skupině/týmu, respektovat je a pracovat s nimi. Kurz nabízí inspiraci, jak zacházet s různými jevy v pracovních skupinách a týmech (funkční mechanismy, změny v týmu, facilitace skupinových setkání, samostatnost a zodpovědnost, vize a motivace týmu).

Témata kurzu: formování týmu, systemické zákonitosti skupin, role v týmu, tým jako organismus, skupinová dynamika, zdroje energie v týmu.

Kurz je určen pro absolventy základního kurzu Ředitel koučem nebo Akademie začínajících ředitelů.

2021/2022

1. den      04. 10. 2021

2. den      27. 10. 2021

3. den      18. 11. 2021

4. den      13. 12. 2021

5. den      02. 02. 2022

6. den      03. 02. 2022

Kurz probíhá v areálu AKADEMIE Libchavy.

AKADEMIE Libchavy / Green Point Praha

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Kurz je fakturován jako celek.

Jiří Šmejkal, Martin HolčíkDaniela Jezdinská

Navazující kurzy

Ředitel jako lídr

Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!