Ředitel jako lídr školy

Navazující kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Kurz je pětidenní a jeho hodinová dotace činí 40 hodin. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Kurz je zaměřen na procvičení a upevnění konkrétních manažerských dovedností, usazení v roli vedoucího a na rozvoj schopnosti vnímat podřízené a vhodnou formou podporovat jejich rozvoj. Kurz pracuje s různými styly řízení, od direktivních stylů instrukcí a přikazování až po rozvojové styly, jako je inspirování, koučování nebo delegování, které vyžadují vyšší míru důvěry, rozvoje zodpovědnosti a autonomie u podřízených.  Kurz se věnuje tématu motivace podřízených a ukazuje, jak s ní citlivě pracovat. Kurz se také věnuje tématu rozhovorů, které tvoří základ interakce a rozvojové práce s podřízenými.

Témata kurzu: pozice lídra, rozvojové styly vedení, vnitřní a vnější motivace podřízených, typy rozhovorů a praktický nácvik

Kurz je určen pro absolventy kurzu Systemické vedení týmu učitelů.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

Akademie Libchavy

1750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Jiří Šmejkal, Martin HolčíkDaniela Jezdinská

Ochutnávka

Uherské Hradiště 10.1.2020 09:00 - 12:00 ochutnávka ředitelských programů s  Martinem Holčíkem

přihlášení zde

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.