Ředitel jako lídr školy

Základní informace 

Navazující kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Kurz je pětidenní a jeho hodinová dotace činí 40 hodin. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Stručný popis programu

Kurz je zaměřen na procvičení a upevnění konkrétních manažerských dovedností, usazení v roli vedoucího a na rozvoj schopnosti vnímat podřízené a vhodnou formou podporovat jejich rozvoj. Kurz pracuje s různými styly řízení, od direktivních stylů instrukcí a přikazování až po rozvojové styly, jako je inspirování, koučování nebo delegování, které vyžadují vyšší míru důvěry, rozvoje zodpovědnosti a autonomie u podřízených.  Kurz se věnuje tématu motivace podřízených a ukazuje, jak s ní citlivě pracovat. Kurz se také věnuje tématu rozhovorů, které tvoří základ interakce a rozvojové práce s podřízenými.

Témata kurzu: pozice lídra, rozvojové styly vedení, vnitřní a vnější motivace podřízených, typy rozhovorů a praktický nácvik

Podcast

Cílová skupina

Kurz je určen pro absolventy kurzu Systemické vedení týmu učitelů.

Termíny

Připravujeme.

Výcvik probíhá vždy od 9:00 do 16:00.

Místo konání

AKADEMIE Libchavy

Cena

2.250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT jako DVPP a dají se hradit z ŠABLON II jako osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.

Lektoři

Jana Kazíková, Jiří Šmejkal, Martin HolčíkDaniela Jezdinská

Ochutnávka

připravujeme

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.  

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Dřevěná stavba roku

2012