Ochutnávky
Davy lidí

ONLINE

Operační program Jan Amos Komenský - ŠABLONY přinesl velkou pozitivní změnu v čerpání finančních prostředků na další vzdělávání. Rádi bychom vám ulehčili orientaci v ŠABLONÁCH, jak je můžete využít pro svou školu, pedagogy.

Informační schůzka Šablony

Učitel hudby

ONLINE

Jaké jsou důležité dovednosti pro vedení a řízení lidí v roli ředitele školy?

Třeba efektivní kladení otázek a současně aktivní způsob naslouchání. Přijďte na ochutnávku, zjistíte,

jak si je osvojit.

Ochutnávka Akademie ředitelů

blond Student

Jak rozvíjet reflexi a budování vztahů

a zaměřit se při tom na respekt, podporu a motivaci? Jak využívat tvořivých přístupů ve výuce

i v komunikaci s kolegy, žáky, rodiči?

Ochutnávka Akademie učitelů

Pracovní schůzka

ONLINE

Přijďte na ochutnávku a zjistěte, proč je dobré na škole působit jako interní mentor nebo se věnovat nové roli externího mentora? Tuto dovednost získáte na kurzu Pedagog mentorem.

Ochutnávka Akademie mentorů

V kanceláři

Jak rozvíjet reflexi a budování vztahů

i v komunikaci s kolegy, žáky, rodiči?

Ochutnávka Akademie škol

Profesor se studenty

ONLINE

Rádi byste se společně jako pedagogický sbor dozvěděli, jak využívat koučovací

a systemický přístup ve vybraných didaktických tématech? Představíme vám námi nabízená témata.

Ochutnávka seminářů pro sborovny