Spirálová dynamika

Kurz je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Jeho hodinová dotace činí 20 hodin a setkání jsou koncipována jako 2,5 dne v kuse s možností ubytování v areálu Akademie Libchavy.

Účastníci získají nový pohled na to, proč lidé různě myslí a reagují a jak s touto růzností pracovat. Spirálová dynamika přináší nový pohled na některá témata a hodnoty a ukáže, jak přirozeně postupovat v komunikaci a vedení lidí. Koncept spirálové dynamiky inspiruje k tomu, jak pracovat s hodnotami vlastními, rodinnými, hodnotami týmu, třídy, školy či společnosti jako takové. Funguje jako silný stmelující zážitek pro školní týmy.

Kurz je určen pro všechny absolventy základních kurzů z řad vedení školy, učitelů nebo mentorů. Ideální je pro pedagogický sbor nebo pro vybraný tým pedagogů školy včetně vedení.

24. - 26. 11. 2019

Akademie Libchavy

3.950 Kč + DPH, , cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Zdeněk Štěpánek

Předchozí kurz: