Spirálová dynamika

Kurz je 2,5 denní  (20 výukových hodin) s možností ubytování v areálu Akademie Libchavy.

Proč se různí lidé chovají různě ve stejných situacích? Co řídí naše rozhodování? Čím to, že v některých oblastech našich životů se necítíme dobře a nepřinášejí nám radost? Čím to, že jsme někde "zaseknutí"? Proč něco v jedné organizaci funguje, avšak jiné nikoliv? Co jsou nutné podmínky pro změny v organizacích a společenstvích?

S těmito a spoustou dalších otázek umí pomoci vývojový model člověka a společnosti Spirálová dynamika.

Odhaluje překvapivé souvislosti různých oblastí našeho života, souvislostí způsobů fungování a problémů různých lidských společenství, ať už je to pracovní tým, firma, město či stát či další různé skupiny obyvatel.

Pojďte se s tímto vývojovým modelem seznámit prožitkem. Uvědomíte si spoustu věcí sami o sobě, o vašich blízkých, o dalších lidech a organizacích, jakožto o celých lidských společenstvích. Problémy ve všech těchto oblastech budete moci zahlédnout ze zcela nového úhlu pohledu a možná vás napadnou naprosto nečekané způsoby jejich řešení.

Koncept spirálové dynamiky inspiruje k tomu, jak pracovat s hodnotami vlastními, rodinnými, hodnotami týmu, třídy, školy či společnosti jako takové. Funguje jako silný stmelující zážitek pro školní týmy.

Kurz je určen pro všechny absolventy základních kurzů z řad vedení školy, učitelů nebo mentorů. Ideální je pro pedagogický sbor nebo pro vybraný tým pedagogů školy včetně vedení.

17. 04. 2024 - 19. 04. 2024 - KURZ JE JIŽ NAPLNĚNÝ

26. 11. 2024 - 28. 11. 2024 - VOLNÁ MÍSTA

První den začíná kurz v 18:00.

Další dny kurz probíhá od 9:00h s ukončením mezi 16:00-17:00.

7.400 Kč + DPH, cena zahrnuje materiály, občerstvení a ubytování ve

společných prostorách AKADEMIE.