SebeVědomý učitel matematiky

“Společně rosteme a tím pomáháme růst svým žákům.”

Proč děláme kurz SebeVědomý učitel matematiky?

SebeVědomý učitel dokáže motivovat sebe i své žáky, umně pracuje se skupinovou dynamikou třídy. Uvědomuje si svůj potenciál, opírá se o své silné stránky a zároveň zná své slabé stránky. Ve třídě dokáže vytvářet bezpečné, učící se prostředí pro žáky i sebe.

SebeVědomý učitel touží rozumět zákonitostem didaktiky matematiky. Zná vývoj jednotlivých matematických témat a tyto znalosti využívá při práci s žáky.

SebeVědomý učitel je milovník matematiky, sám v ní vidí radost a touhu po radosti z objevování a učení přenáší na své žáky.

Každý jsme na této cestě různě daleko. V Libchavách uděláme každý několik pořádných kroků vpřed.

Pro koho je kurz vhodný?

1. Pro učitele 1. a 2. stupně základní školy s touhou po osobním a profesním rozvoji

2. Pro učitele, kteří chtějí zažívat radost z matematiky se svými žáky při výuce

3. Pro učitele, kteří se chtějí posouvat v didaktice matematiky a tím vést své žáky k poznávání matematických zákonitostí a souvislostí s porozuměním

4. Pro učitele, kteří chtějí současně ve své výuce podporovat žáky v růstu jejich osobností, vytvářet podnětné a kreativní prostředí s respektujícími vztahy, a zapojit jedinečnost každého žáka

Termíny: TENTO KURZ JE JIŽ NAPLNĚNÝ - můžete se přihlásit a do pozn. uvést "náhradník")

19.9. - 20.9. 2024  1,5 dne (18 - 21hod; 9 - 16hod)

8. 11. 2024           -  1 den  (9 - 16hod)

23.1. - 24.1.  2025     - 1,5 dne  (18 - 21hod; 9 - 16hod)

Online reflexe: říjen a prosinec cca 60 - 90 minut

*jedná se o ucelený program - nutná účast ve všech 3 termínech

TERMÍNY 2. běhu kurzu budou zveřejněné až v květnu - můžete se přihlásit už teď a prosíme do poznámky uvést "zájemce o 2.běh"

Cena programu je 10.850,- Kč + DPH 21% (cena zahrnuje celodenní stravu a materiály)

Ubytování (při 1,5 denním setkání) se hradí nad rámec ceny kurzu - pro rezervaci ubytování nás kontaktujte na emailové adrese: vavrova@akademiesro.cz.

Aktuální nabídku ubytování najdete na našem webu: https://www.akademieskoly.cz/ubytovani-akademie

Tomáš Chrobák

Petra Antlová