Ochutnávka Funkční studium v praxi

Uspěli jste u konkurzu? Přemýšlíte nad tím, co teď uděláte jako první? Chystáte se na novou roli ředitele školy?

Anebo již Libchavy dobře znáte? A chcete někomu doporučit prakticky pojaté Funkční studium? Třeba svému zástupci?

Přijďte na Hodinku pro začínající ředitele (online). Vedou ji zkušení a inspirativní ředitelé, kteří jsou zároveň lektory funkčního studia v Libchavách.

Když se stanete lídrem školy, potřebujete se naučit a zvládat úplně nové věci…

Když jsme se ve společných diskuzích (my, vaši lektoři) vrátili v myšlenkách a v pocitech do svých ředitelských začátků, shodli jsme se na základních principech, které pro nás byly zásadní, abychom efektivně a s dobrým pocitem vedli svou školu. A přesně na tom je založen program funkčního studia v praxi.

Romana Lisnerová, garantka studia

29.05.2023 od 19:00

Jak se potkáme

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​​

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Lektor

Romana Lisnerová (ředitelka školy, lektorka, koučka, mentorka, VŠ pedagožka)

Luboš Lisner (ředitel školy, hudebník, lektor, kouč)

Pavel Škramlík (ředitel školy, lektor, mentor, kouč)

Jiří Šmejkal (kouč, psychoterapeut, supervizor, mentor, lektor)

DSCN2318_edited.jpg

20190822_101048_edited.jpg

Děkujeme za přihlášení! Brzy Vás budeme kontaktovat.