Kolegiální podpora - návštěvy  v hodinách (učitelská dílna)

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin.

Kurz představuje konkrétní podobu kolegiální podpory pedagogů ve formě vzájemných návštěv v hodinách s cílem vzájemně se učit, obohacovat, tvořit, zkoumat, ověřovat v praxi, poskytovat zpětnou vazbu. Kurz  je zaměřen na přípravu, realizaci a vyhodnocení vzájemných návštěv pedagogů ve výuce. Pozornost je věnována rozvoji dovednosti plánovat návštěvy, formulovat zadání pro kolegy a poskytovat zpětnou vazbu, pozorovat a naslouchat.

Témata kurzu: formy a přínosy kolegiální podpory, spolupracující učitelé, tvorba zadání, aktivní naslouchání, zpětná vazba

Kurz je určen pro učitele MŠ, ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Jana Kazíková

Ochutnávka

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.