jitkaweb.jpg

• Akademie Libchavy - programy pro pedagogické pracovníky

Pracovní zkušenosti

• 2. ZŠ Propojení - vedení anglického klubu pro děti

• SOU Červený Hrádek - učitelka angličtiny, Koučování/ mentorink v rámci kolegiálního poradenství pro učitele pro  IREAS o.p.s.

• Akademie tvůrců z.s., simultánní a konsekutivní tlumočnice, překladatelka,  lektorka outdoor and indoor manažerských školení, instruktorka zážitkové pedagogiky PŠL.

Vzdělání

• Karlova Univerzita - pedagogická fakulta: obor angličtina - výtvarná výchova - promoce v roce 1998

• Intenzivní kurz pro tlumočníky (Babel škola - 1996)

• Principy života (intenzivní seberozvojový kurz praktické životní filosofie 1999 - 2002)

• Vzdělávací kurzy pro učitele angličtiny -  British Council v Praze

• Outward Bound Česká republika, Austrálie, Nový Zéland, Francie, Belgie - Outdoor management training - instruktorka

• MBTI (Myer-Briggs Type Indicator) typologie kurz na CMC Graduate School of Business, Čelákovice

• Managerial Grid - zvyšování výkonnosti a efektivity lidí a firem

• Erickson college: "The Art and Science of Coaching" (několik let tlumočení kurzu)

• David Rock: "Brain-Based" coaching (překlad manuálu, tlumočení workshopů)

• Raymond van Driel - Aplikovaná improvizace pro kouče a facilitátory - Koučink akademie Libchavy

• Učitel koučem - Koučink akademie Libchavy

Co vám právě já mohu nabídnout?

Věřím, že jsme v pořádku a můžeme se zlepšovat, myslím se, že  za svůj život jsem zodpovědní a celý život něco se učíme a smyslem života je objevování, uvědomění si sebe sama a spolupráce s ostatními. Jsem přesvědčená, že každý má nějaký dar, talent, potenciál a má svobodnou volbu ho rozvíjet nikoli proto, aby člověk byl "nejlepší na světě", ale aby byl "nejlepší pro svět". Proces učení může být zábavný a můžeme si ho užívat - a tak vedu své kurzy a práci s lidmi.

e-mail: korinkova@akademiesro.cz