Práce s chybou

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin.

Účastníci získají inspiraci, jak vnímat chybu ve výuce jazyků, jak s ní pracovat a kdy a proč s ní naopak vůbec nepracovat. Program nabízí pohled na chyby jako na příležitost k učení. Účastníci si osvojí dovednosti, které jim umožní potenciál chyby využít. Především se jedná o přerámování a kladení otevřených otázek v pozitivním rámci. Zároveň se účastníci seznámí s  dalšími faktory, kterým je třeba rozumět a které je třeba zohlednit, chceme-li chybu využít k dalšímu učení žáků. Součástí programu je také prozkoumávání, kdy a proč s chybou vědomě nepracovat a jaké činnosti je možné v této souvislosti do hodin zařadit. Dále program zahrnuje činnosti, které účastníkům umožní zmapovat si a vyladit svůj vlastní vztah k chybě.

Kurz je určen pro učitele jazyků ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Tereza Mocová

Ochutnávka

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Praha 18. 11. 2019 14:00 - 16:00 ochutnávka programu Práce s chybou s Terezou Mocovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.