Chyba ve školním prostředí

aneb není chyba dělat chyby

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin.

Účastníci získají nový pohled na chybu jako na nedílnou součást a zdroj dalšího učení. V rámci setkání se zaměříme na aktivity, které účastníkům umožní zmapovat si a vyladit svůj vlastní vztah k chybě. To je základní předpoklad pro úspěšné provázení žáků v tématu práce s chybou. Účastníci také získají inspiraci, jak potenciál chyby využít. Zároveň se seznámí s dalšími faktory, kterým je třeba rozumět a které je třeba zohlednit, chceme-li chybu využít k dalšímu učení žáků.

Co vás čeká:

• zkoumání osobních přesvědčení vážících se k chybování

• přerámování chyby do pozitivního rámce

• inspirace, jak žáky provést uvažováním o chybě

• podpora vztahu k chybě

• techniky, jak snížit strach z chyby

• reflexe vlastních zjištění

Podcasty

Kurz je určen pro učitele ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo AKADEMIE Libchavy.

dle cenové nabídky

Tereza Mocová

Jitka Kořínková

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.

Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!