AKADEMIE mentorů

ochutnávka seminářů Spokojených a tvořivých škol pro mentory

Informace

OCHUTNEJTE programy Akademie mentorů: Pedagog mentorem, Praktikující mentor a Mentorské dílny:

• vyzkoušíte si metodu balančního kola, která vám umožní nahlédnout na předpoklady mentora

• budete mít dostatek prostoru na otázky, které vás ohledně všech mentorských kurzů zajímají

• zjistíte, co můžete získat na všech kurzech Akademie mentorů

• ochutnáte přístup našich lektorů, koučů a mentorů.

Zažijete:

• alespoň na malou chvíli atmosféru našeho kurzu

• jaké to je být mentorsky podporován

• jaké to je dívat se na sebe a zvědomovat svoji pedagogickou expertnost

• objevení toho, v čem mohu svou praxí již teď inspirovat kolegy

• sdílení s ostatními

A proč by měla mít každá škola mezi pedagogy zkušeného mentora?

Mentorink ve škole rozvíjí profesní kompetence pedagogů, má pozitivní vliv na vztahy ve škole, vytváří prostor pro kolegiální učení, zvyšuje kvalitu výuky, pomáhá s adaptací začínajícího učitele. Mít ve škole mentora znamená budování důvěry a kolegiální podpory - učitelé dostávají podporu ve chvíli, kdy ji potřebují.

Ochutnávka je určena pedagogickým pracovníkům, kteří jsou otevřeni podporovat svoje začínající, nové nebo unavené kolegy a jsou ochotni dělit se o své zkušenosti a inspirovat se od ostatních účastníků.

22. 04. 2024 - 16:00-17:00

13. 05. 2024 - 16:00-17:00

10. 06. 2024 - 16:00-17:00

*můžete se přihlásit i bez termínu - vaší přihlášku budeme evidovat a až vypíšeme další termíny, budeme vás kontaktovat mailem.

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Jana Kazíková