AKADEMIE mentorů

ochutnávka seminářů Spokojených a tvořivých škol pro mentory

Informace

Vytváříme programy pro školy, které chtějí spokojené učitele, žáky a rodiče a s klidem podporují osobní rozvoj a tvořivost.

Prostřednictvím koučovacího přístupu učíme vedení škol a učitele dovednostem, jak otevřeně komunikovat, podporovat spolupráci mezi pedagogy a rozvíjet jejich kompetence.

OCHUTNEJTE program Pedagog mentorem:

• Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co můžete získat z výcviku a jak naši lektoři koučové mentoři pracují.

• Vyzkoušíte některý z mentorských nástrojů a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho výcviku.

• Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně výcviku mentorů a jejich dalšího profesního rozvoje.

Ochutnávka je určena pedagogickým pracovníkům, kteří chtějí nehodnotící formou spolupráce podporovat své kolegy, inspirovat je, předávat své zkušenosti a vzájemně se obohacovat.

připravujeme

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Jana Kazíková