Týmová dílna ředitelů

Navazující jednodenní setkání absolventů kurzů ředitelského vzdělávání (minimálně Ředitel koučem).

Účastníci budou s ostatními absolventy z řad ředitelů a zástupců škol sdílet svoje zkušenosti a vzájemně se inspirovat. Pod zkušenou facilitací lektorů Akademie budou společně navrhovat a řešit témata a situace z praxe.

Témata kurzu: dle potřeby konkrétní skupiny

Kurz je určen pro absolventy základního kurzu Ředitel koučem a pro všechny absolventy navazujících kurzů.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

AKADEMIE Libchavy / Green Point Praha

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jiří Šmejkal

Reference

Jsem velmi ráda, že jsem se mohla účastnit tak úžasného projektu a získat spoustu cenných zážitků, zkušeností a informací, ke kterým bych se sama asi nedostala. Program mi přinesl rozvoj, relaxaci, spokojenost. Do mé práce mi přinesl nové způsoby řešení problémových situací. Do osobního života mě přinesl získání většího nadhledu, vnitřního klidu, osobního rozvoje a růstu.

Alena Půlkrábková, vedoucí učitelka MŠ

Tvůrčí dílna ředitelů mi dává možnost pracovat se svými emocemi a nejistotami. Procesu přispívá bezpečné prostředí. Tím se přestávám bát sama sebe při vedení lidí, a to je hodně osvobozující pocit a za tu trochu námahy stojí.

Petra

Vážím si toho, že myslíte na budoucnost a jdete na to přes učitele. Začal jsem přemýšlet o smyslech. Více naslouchám, snažím se nesoudit. Úplně jsem změnil svou komunikaci se žáky. Mám raději lidi a mám k nim mnohem větší respekt. Mnohem lépe s nimi vycházím, přemýšlím o jejich motivaci, strachu a podobně, které je vedou k jejich jednání. Pak se k nim i lépe chovám.

Ivan Čermák, ZŠ Slatiňany