Triády

Základní informace 

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Hodinová dotace může činit buď 8 nebo 5 hodin, kurz zahrnuje témata pro první i druhý stupeň. Seminář lze také zorganizovat pro učitele pouze prvního nebo druhého stupně, případně jako zkrácený odpolední seminář na 5 hodin.

Stručný popis programu

Účastníci se teoreticky i prakticky seznámí s jiným přístupem k vedení třídních schůzek - "tzv. triádami" . Jde o propracovaný systém založený na hodnocení pedagogů, rodičů a sebehodnocení žáků. Účastníci se seznámí s metodami, které podporují sebehodnocení a vnitřní motivaci žáků, stanovení reálných cílů a oceňování jednotlivých pokroků. Účastníci budou čerpat teoretické znalosti, které se týkají organizačních a praktických věcí spojených se zaváděním triád a s jejich průběhem a vyhodnocením.

Podcast

Cílová skupina

Kurz je určen pro učitele ZŠ, není nutné absolvovat žádný jiný kurz Akademie.

Termíny

Přesný termín je stanoven dle dohody. 

Místo konání

Konkrétní škola nebo AKADEMIE Libchavy.

Cena

dle cenové nabídky

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT jako DVPP a dají se hradit z ŠABLON II jako osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.

Lektoři

Lenka Ludvíčková (1.stupeň), Petr Kulhavý (2. stupeň)

Ochutnávka

připravujeme

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace. 

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
DSCN2322.JPG

AKADEMIE

Libchavy