Triády

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Hodinová dotace může činit buď 8 nebo 5 hodin, kurz zahrnuje témata pro první i druhý stupeň. Seminář lze také zorganizovat pro učitele pouze prvního nebo druhého stupně, případně jako zkrácený odpolední seminář na 5 hodin.

Účastníci se teoreticky i prakticky seznámí s jiným přístupem k vedení třídních schůzek - "tzv. triádami" . Jde o propracovaný systém založený na hodnocení pedagogů, rodičů a sebehodnocení žáků. Účastníci se seznámí s metodami, které podporují sebehodnocení a vnitřní motivaci žáků, stanovení reálných cílů a oceňování jednotlivých pokroků. Účastníci budou čerpat teoretické znalosti, které se týkají organizačních a praktických věcí spojených se zaváděním triád a s jejich průběhem a vyhodnocením.

Podcast

Kurz je určen pro učitele ZŠ, není nutné absolvovat žádný jiný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

AKADEMIE Libchavy nebo konkrétní ŠKOLA v dosahu max. 2,5h cesty autem od Ústí nad Orlicí (nebo na hlavní železniční trase max. 2h cesty vlakem z Ústí nad Orlicí).

dle cenové nabídky

Lenka Ludvíčková (1.stupeň), Petr Kulhavý (2. stupeň)

Ochutnávka

připravujeme

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.