Triády

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Hodinová dotace může činit buď 8 nebo 5 hodin, kurz zahrnuje témata pro první i druhý stupeň. Seminář lze také zorganizovat pro učitele pouze prvního nebo druhého stupně, případně jako zkrácený odpolední seminář na 5 hodin.

Účastníci se teoreticky i prakticky seznámí s jiným přístupem k vedení třídních schůzek - "tzv. triádami" . Jde o propracovaný systém založený na hodnocení pedagogů, rodičů a sebehodnocení žáků. Účastníci se seznámí s metodami, které podporují sebehodnocení a vnitřní motivaci žáků, stanovení reálných cílů a oceňování jednotlivých pokroků. Účastníci budou čerpat teoretické znalosti, které se týkají organizačních a praktických věcí spojených se zaváděním triád a s jejich průběhem a vyhodnocením.

Kurz je určen pro učitele ZŠ, není nutné absolvovat žádný jiný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Lenka Ludvíčková (1.stupeň), Petr Kulhavý (2. stupeň)

Ochutnávka

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.