Lenka Ludvíčková.png

učitelka, lektorka, koučka, mentorka

Současné působiště

• Učitelka na 1. stupni základní školy

• Mentorská činnost pro školy – Místní akční plán Kostelecko II.

• Lektorská činnost v rámci Akademie Libchavy

Pracovní zkušenosti

Učitelství 1. stupně Základní škola a mateřská škola Libchavy

Lektorská činnost v rámci Akademie Libchavy

Vzdělání

Gymnázium Ústí nad Orlicí

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy

Respektovat být respektován

Učitel koučem

Výcvik 1. spirála kouče

Výcvik 2. spirála kouče

Mentorský výcvik

Co vám právě já mohu nabídnout?

Školní radosti, ale i starosti jsou mým denním chlebem. Ráda Vám nabídnu své dosavadní praktické zkušenosti z oblasti výuky, zavádění koučovacího přístupu ve vztahu k žákům, třídním kolektivům, rodičům, ale i kolegům, pro plnohodnotnou vzájemnou spolupráci v rámci školy. Zaměřuji se na vzájemné propojení všech tří složek v rámci školského systému. , rodiče – učitelé – žáci. Ráda Vás seznámím s principem Triád - uceleným systémem sebehodnocení a hodnocení žáků, rodičů a školy a se všemi praktickými věcmi, které k Triádám patří. Dále nabízím vzájemná sdílení, konzultace a podporu ve vašich změnách nejen v učitelském prostředí. Ráda budu průvodcem ve Vašem osobním rozvoji. Nabízím podporu, naslouchání, důvěru a možnost zamyšlení se nad tématy, se kterými usínáte – třeba právě skrze koučování.