Tandemová výuka - párové učení (učitelská dílna)

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin

Účastníci se seznámí s různými podobami tandemové výuky, vyzkouší si společné plánování výukové hodiny nebo výukového bloku, vytvoří si kritéria, podle kterých budou vyhodnocovat žákovo učení. Účastníci si budou rozvíjet dovednost plánovat, komunikovat, spolupracovat a tvořit. Jednotlivé aktivity na semináři budou zaměřené prakticky.

Kurz je určen pro učitele MŠ, ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo AKADEMIE Libchavy.

dle cenové nabídky

Jana Kazíková

Ochutnávka

připravujeme

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.

Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
--62.jpg