Ochutnávka seminářů pro sborovny

ochutnávka seminářů Spokojených a tvořivých škol

Informace

OCHUTNEJTE naše programy pro sborovny a zjistěte, jakým tématům se s námi můžete věnovat

• Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co můžete jako celá sborovna získat v různých kratších praktických seminářích a jak naši lektoři, koučové, mentoři pracují.

• Vyzkoušíte si tematické zmapování potřeb školy.

• Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně všech praktických seminářů pro sborovny a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho  přístupu.

Zažijete,

jak lze nahlížet na emočně náročné situace (v pedagogické roli, ve vztahu s žáky, s učiteli, s kolegy, s vedením i sami se sebou)

jak vypadá praktické použití koučovacího přístupu v konkrétních tématech (triády, práce s chybou, tandemová výuka, návštěvy v hodinách, třídnické hodiny, žákovská portfolia, improvizace ve škole, zdravé stravování).

Ochutnávka je určena pedagogickým pracovníkům, kteří cítí, že je důležité, aby se vzdělávala celá sborovna ve vybraných tématech. Také je vhodná pro vedení školy, které by rádi mezi své pedagogy rozšířili koučovací a systemický přístup a chtějí kratší porady.

Podcast

Termín

termín ochutnávky připravujeme  - přihlásit se ale můžete a o termínu vás budeme informovat

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Lektor