Žákovské portfolio

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin.

Účastníci mají možnost formou diskuze, praktických cvičení a následného sdílení zkoumat možnosti zavádění a využívání žákovského portfolia ve školní praxi ve spojení s koučovacím přístupem. Kurz se zaměřuje na prostor pro práci s portfoliem v současné školní praxi s důrazem na hodnocení a mezipředmětové vazby. Také se zaměřuje na jednotlivé fáze zavádění portfolia a na rizika a úskalí, která mohou ovlivnit radost z portfolia ze strany žáků i učitelů.

Kurz je určen pro učitele ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Klára Vondřičková

Ochutnávka

Libchavy 5. 11. 2019 13:30 - 16:30 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.