top of page

Sebevědomý učitel

Základní informace 

Základní kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 48 hodin. Kurz se skládá ze čtyř 1,5 denních setkání. Jednotlivá setkání se konají s odstupem 1 - 2 měsíce.

Stručný popis programu

Jde o sebezkušenostní zážitkový kurz pro učitele a lektory, kteří mají zájem poznat sebe sama a svou profesi prostřednictvím aplikované divadelní improvizace. Cílem tohoto vzdělávacího cyklu je přes intenzivní sebezkušenost i dovednostní výcvik ukázat učitelům důležitost bezpečného klimatu skupiny, zažít aktivity zaměřené na stmelování a skupinovou dynamiku. Ukázat možnosti, jak do osobního i profesního života vnést lehkost, humor a změnu a integrovat ji do učitelské role. Zažít, jak lze vědomě vstupovat do role učitele a vystupovat sebevědomě v různých situacích, které musí učitel běžně řešit a zažívat. Ukázat možnost, jak lze zavádět aplikovanou  improvizaci ve školní praxi a naučit se zadávat a vést aktivity aplikované divadelní improvizace a přijímat zpětnou vazbu.

Témata kurzu: klima, stmelování, dynamika skupiny, lehkost,humor a práce se změnou, (sebe)vědomé vystupování v roli, integrace, aplikace do práce se třídou

Cílová skupina

Kurz je určen pro učitele všech typů škol a školských zařízení a pro lektory.

Termín

TENTO KURZ JIŽ NENABÍZÍME

Místo konání

AKADEMIE Libchavy

Cena

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Lektoři

Simona Trávníčková, Klára Vondřičková

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.  

--19.jpg

AKADEMIE

Libchavy

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
--15_edited.jpg

Dřevěná stavba roku 2019

bottom of page