Sebevědomý učitel

Základní informace 

Základní kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 48 hodin. Kurz se skládá ze čtyř 1,5 denních setkání. Jednotlivá setkání se konají s odstupem 1 - 2 měsíce.

Stručný popis programu

Jde o sebezkušenostní zážitkový kurz pro učitele a lektory, kteří mají zájem poznat sebe sama a svou profesi prostřednictvím aplikované divadelní improvizace. Cílem tohoto vzdělávacího cyklu je přes intenzivní sebezkušenost i dovednostní výcvik ukázat učitelům důležitost bezpečného klimatu skupiny, zažít aktivity zaměřené na stmelování a skupinovou dynamiku. Ukázat možnosti, jak do osobního i profesního života vnést lehkost, humor a změnu a integrovat ji do učitelské role. Zažít, jak lze vědomě vstupovat do role učitele a vystupovat sebevědomě v různých situacích, které musí učitel běžně řešit a zažívat. Ukázat možnost, jak lze zavádět aplikovanou  improvizaci ve školní praxi a naučit se zadávat a vést aktivity aplikované divadelní improvizace a přijímat zpětnou vazbu.

Témata kurzu: klima, stmelování, dynamika skupiny, lehkost,humor a práce se změnou, (sebe)vědomé vystupování v roli, integrace, aplikace do práce se třídou

Cílová skupina

Kurz je určen pro učitele všech typů škol a školských zařízení a pro lektory.

Termíny

Připravujeme.

Výcvik probíhá vždy od 9:00 do 16:00.                

Místo konání

AKADEMIE Libchavy / Green Point Praha

Cena

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT jako DVPP a dají se hradit z ŠABLON II jako osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.

Lektoři

Simona Trávníčková, Klára Vondřičková

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.  

--19.jpg

AKADEMIE

Libchavy

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
--15_edited.jpg

Dřevěná stavba roku 2019