ŘEDITELSKÁ PRAKTIKA

webinář Spokojených a tvořivých škol

Opakování je matka moudrosti. I když se vám zdá, že jste z koučování všechno zapomněli, není to tak docela pravda. Ve vašem nevědomí máte vše uložené, jen to zaktivovat. I posun o jediné 1 % je posun.

Připojte se na online kolegiální setkání, které je zaměřeno na konkrétní dovednosti, které mohou poměrně dramaticky zvýšit vaše lídrovské dovednosti. Asi už všichni znáte Paretovo pravidlo, že 20 % dobře používaných zásadních dovedností, vám zajistí 80 % užitek.

Zamyslete se nad těmito otázkami.

Které koučovací dovednosti by se vám hodily, kdybyste je uměli používat?

Na co / na koho všechno to bude mít příznivý vliv?

Co všechno se díky tomu může zlepšit či posunout?

Co byste ještě potřebovali, aby pro vás bylo setkání tak zajímavé, abyste na něm chtěli být?

Máte-li aspoň zčásti zodpovězené tyto otázky, jste připraveni získat užitečné informace a dovednosti. Součástí setkání bude i sdílení vlastních zkušeností a výměna inspirujících nápadů.

Ředitelská praktika úzce souvisí s webinářem Ředitelská dilemata. Pokud absolvujete oba tyto programy, obdržíte od nás certifikát na kurz Týmová dílna ředitelů škol, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP a lze ho financovat ze šablon.

Pro koho:

​pro ředitele škol

termín webináře připravujeme  - přihlásit se ale můžete a o termínu vás budeme

informovat (webinář se bude konat při naplnění min. kapacity od 3 účastníků)

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​​

Nejdéle v den webináře vám přijde na email odkaz, přes který se na webinář připojíte.

Lektor je 15 minut předem online. Prosíme vás o připojení o něco dříve, aby se technické problémy odladily před začátkem webináře.

700 Kč vč. DPH

Jiří Šmejkal

_MG_3901.jpg

Jakého kurzu jste v AKADEMII Libchavy již účastnili?
Vybraný termín: