Provázení

Jsme průvodci na cestě změnou...

... ve světě osobního rozvoje ve firmách, školách i v osobním životě – průvodci změnou. Pomáháme všem, kteří chtějí změnu zažít, ne o ní jen mluvit nebo snít. Ukážeme vám směr i jednotlivé kroky a na vaší cestě vás budeme provázet.

Každý člověk je originál. Proto na začátku zjistíme, kde jste a kam chcete jít. Kombinováním různých metod, např. mentorinku, vzdělávacích aktivit, stínování nebo koučinku se budeme přibližovat k předem definovanému cíli. Na našich setkáních se dozvíte, jak měnit přístup a své návyky každý den, při své práci i ve vašem volném čase. Učit se tak nebudete jen na setkání se svým průvodcem. Změna začne prostupovat celý váš život.

Průběžně budete dostávat zpětnou vazbu a učit se sebereflexi tak, abyste sami viděli, jak se zlepšujete, jak udělat další krok a jak je naše spolupráce efektivní.

Zpětná vazba, stejně jako sprchování, není pochopitelně trvalá. Je to něco, čemu byste se měli věnovat pravidelně.

Zig Ziglar

Naši průvodci