Práce s chybou

webinář Spokojených a tvořivých škol

Cílem webináře je nabídnout účastníkům příležitost projít se systémem jejich přesvědčení o chybě, zažít si vědomou práci s chybou a inspirovat se, jak s ní pracovat, aby je podporovala v procesu učení.

Věříme, že chyba je příležitost k učení. A jsme přesvědčeni, že učitel by měl jít v tomto ohledu dětem příkladem. Jen učitel, který přijímá své chyby, neskrývá je, učí se z nich a umí se jim i zasmát může tomuto přístupu učit i své žáky.

Z vlastní zkušenosti ale víme, že se to někdy o mnoho snáze řekne, než skutečně žije v každodenním životě. Že je stále na čem pracovat. Víme ale také, že to stojí za to a že se v tomto procesu dá zažít i hodně legrace.

Na webináři se zaměříme na:

• systémy přesvědčení o chybě

• vědomou práci s chybou

• vytvoření pozitivního rámce ve vztahu k chybě

Podcasty

připravujeme​

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​​

Nejdéle v den webináře vám přijde na email odkaz, přes který se na webinář připojíte.

Lektor je 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dříve, aby se technické problémy odladily před začátkem webináře.

350 Kč / 2 hodiny

Tereza Mocová

Jitka Kořínková

Jakého kurzu jste v AKADEMII Libchavy již účastnili?
Vybraný termín:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!