Impro aktivity pro učitele

Jednodenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 8 hodin.

Motivačně – vzdělávací den, který formou zážitku a reflexe seznamuje s metodami aplikované divadelní improvizace. Účastníci budou seznámeni s různými aktivitami, které lze využít jak při výuce školních předmětů, tak i v rámci rozvoje osobnostních a sociálních dovedností žáků a studentů. Účastníci sami na sobě všechny aktivity vyzkouší, reflektují a v závěru workshopu mají také možnost konkrétní aktivitu zadat a vést.

Témata kurzu: aktivity pro osobnostní a sociální rozvoj (seznamování, bezpečné klima, kognitivní rozvoj), aplikovaná divadelní improvizace ve vyučování, instrukce a facilitace aktivit

Kurz je určen pro učitele ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz AKADEMIE.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Simona Trávníčková, Klára Vondřičková

Ochutnávka

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.