Vedení a řízení mateřských škol

Základní kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 21 hodin. Kurz je třídenní, jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Kurz je zaměřený na rozvoj komunikačních dovedností spojených s vedením lidí a řízením mateřské školy. Zaměřuje se na osvojení si aktivního způsobu naslouchání a současně na jasné a konstruktivní vedení rozhovoru za podpory silných koučovacích otázek. Rozvíjí efektivní styly vedení lidí i jejich cílený rozvoj pomocí originálního efektivního postupu.

Kurz je určen pro ředitele, jejich zástupce a vedoucí pedagogy v MŠ, případně pro vedení organizací pracujících primárně s předškolními dětmi.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

Akademie Libchavy / Green Point Praha

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT jako DVPP a dají se hradit z ŠABLON II jako osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.1

Jiří Šmejkal

Navazující kurzy

Systemické vedení týmů učitelů

Týmová dílna ředitelů

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.