Učitel jako vědomý průvodce třídy - portfolia

Navazující kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Jedná se o čtyřdenní kurz, jehož hodinová dotace činí 32 hodin.

Účastníci si prohloubí předchozí znalosti a získají znalosti a dovednosti spojené se zaváděním a využitím portfolia v kontextu koučování a systemiky. Zvědomí si možnosti zavádění portfolií ve školní praxi a propojenost portfolia a RVP ZV a promýšlení dalších možnosti využití portfolií. Seznámí se s  mýty a úskalími portfolií a dozví se, jak lze zůstat v pozitivním rámci a portfolio využít pro hodnocení pokroku a pro individualizaci výuky. Účastníci budou umět vytvářet triády, jako formu spolupráce a využívat to dále i při práci se žáky.

Kurz je určen pro absolventy kurzu Učitel jako vědomý průvodce třídy.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

Akademie Libchavy / Green Point Praha

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Klára Vondřičková, Jiří Šmejkal

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.