Tvořivé provázení v mateřské škole

Základní kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 42 hodin. Kurz je šestidenní, jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Kurz je zaměřený na rozvoj osobnosti pedagoga, jeho komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy a iniciovat a vést tvořivý proces ve třídě. Kurz se soustředí na rozvoj emoční inteligence, zejména na sebevnímání pedagogů, jejich vcítění do druhých a na jejich reálné vnímání vztahů. V programu je také kladen důraz na schopnost získat si důvěru dětí a rozvíjet vzájemně bezpečné a akceptovatelné vztahy, které si mohou děti ve vztahu s pedagogy osvojit a následně přenést do dalších oblastí sociálního života.

Kurz je určen pro učitele v MŠ a další pedagogické a výchovné pracovníky, kteří pracují s předškolními dětmi.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

Akademie Libchavy / Green Point Praha

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jiří Šmejkal, Jana Kazíková

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.