ŘEDITELSKÁ DILEMATA

webinář Spokojených a tvořivých škol

"Příležitosti se nám nenabízejí jen tak náhodou.

Příležitosti si tvoříme sami, a to tak, že se jim aktivně otvíráme."

S námi máte příležitost připojit se na kolegiální online setkání, které je zaměřeno na sdílení otázek kolem ředitelování a společné hledání odpovědí na tato témata.

• Když se nyní zamyslíte, na jaké tři otázky byste potřebovali získat odpověď?

• Co všechno vám to přinese, když budete mít na ně odpovědi?

• Co byste ještě potřebovali, aby pro vás bylo setkání tak zajímavé, že na něm budete chtít být?

Nezůstávejte pod tlakem nezodpovězených otázek, vezměte si je s sebou a využijte tuto příležitost podpořit nejen sebe, ale i své kolegy a kolegyně.

Ředitelská dilemata úzce souvisí s webinářem Ředitelská praktika. Pokud absolvujete oba tyto programy, obdržíte od nás certifikát na kurz Týmová dílna ředitelů škol, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP a lze ho financovat ze šablon.

termín webináře připravujeme  - přihlásit se ale můžete a o termínu vás budeme

informovat (webinář se bude konat při naplnění min. kapacity od 3 účastníků)

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​​

Nejdéle v den webináře vám přijde na email odkaz, přes který se na webinář připojíte.

Lektor je 15 minut předem online. Prosíme vás o připojení dříve, aby se technické problémy odladily před začátkem webináře.

700 Kč včetně DPH​

Jiří Šmejkal