ONLINE ochutnávka Pedagog mentorem

představení semináře Pedagog mentorem

OCHUTNEJTE program Pedagog mentorem:

• Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co můžete získat z výcviku a jak naši lektoři koučové mentoři pracují.

• Vyzkoušíte některý z mentorských nástrojů a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho výcviku.

• Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně výcviku mentorů a jejich dalšího profesního rozvoje.

Zažijete,

jak vytvářet podporující, důvěrný a bezpečný vztah mezi mentorem a kolegou.

jak otevřeně komunikovat, vzájemně se inspirovat a podporovat na cestě k  profesní spokojenosti a radosti ze vzájemného učení se.

jak pracovat se svými zdroji a se zdroji svých kolegů.

Ochutnávka je určena pedagogickým pracovníkům, kteří chtějí nehodnotící formou spolupráce podporovat své kolegy, inspirovat je, předávat své zkušenosti a vzájemně se obohacovat.

Termín připravujeme, více informací u Martiny Kočové.

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Jana Kazíková a Klára Vondričková