Ochutnávka Interní kouč

Informace

OCHUTNEJTE Spirálu kouče a zjistěte jaké přínosy má využití interního kouče ve školství. Ukázka našeho koučovacícho výcviku První spirály kouče ZDARMA.

Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co mohou učitelé nebo mentoři z oblasti vzdělávání získat z výcviku a jak naši lektoři koučové pracují. Vyzkoušíte některý z koučovacích nástrojů a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho výcviku. Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně výcviku budoucích interních koučů pro školy.

Ochutnávku vede Jiří Šmejkal, který má bohaté zkušenosti z výcviku koučů i pedagogů. Je tedy tím, kdo vám ukáže možné aplikaci koučovacího přístupu, i přesah plnohodnotného koučovacího výcviku oproti programům Učitel nebo Ředitel koučem. Vše v online prostředí, tedy z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

09. 06. 2020 16:00 - 18:00

ONLINE

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Lektor