Ochutnávka seminářů pro sborovny

Dřevěná stavba roku

2012

Informace 

Spolu s dalšími kolegy z AKADEMIE jsme si vědomi, že naše milované dlouhodobé kurzy Učitel koučem, Pedagog mentorem nebo Sebevědomý učitel vyžadují informace, čas a motivaci k hlubšímu zkoumání a osvojování si koučování, mentorinku, improvizace a zážitkovky a někdy trvá dlouho, než je absolvuje větší část pedagogického týmu či dokonce všichni. Rozhodli jsme se nabízet kratší a velmi praktické aplikace pro sborovny také proto, že

​• bychom rádi, aby co nejvíce učitelů vědělo, v čem spočívá koučovací přístup, mentorink nebo aplikovaná improvizace a jak je lze konkrétně využít ve škole.

• bychom rádi podpořili Vaši celou sborovny v tom, aby se mohla s naším know how seznámit jako tým.

• chceme vzbudit u Vašich učitelů opravdový zájem o koučování, mentorink nebo aplikovanou improvizaci a objevit vnitřní motivaci k jejich hlubšímu zkoumání.

 

Co na ochutnávce s Klárou Vondřičkovou zažijete?

​• hodně ráda si pamatuji nové lidi, jména i informace, takže... si zapamatuji ráda vaše jméno, jméno Vaší školy, příběh Vaší školy a Vaše potřeby :-)

• hodně ráda mluvím o našich kurzech a ostatních kolezích, takže... vám představím sebe, kolegy a naše programy.

• mám hodně ráda otázky, takže....zodpovím všechny otázky, které mi položíte.

• mám hodně ráda, že v našich kurzech neříkáme jen "co", ale také "jak", takže... s vámi budu sdílet a ukazovat Vám, co všechno se dá měnit a jak to, že to funguje.

• mám hodně ráda lektorskou práci, zážitky a praktické aktivity účastníků, takže... vám ukážu, jak pracuji ve svých programech (Žákovské portfolio nebo Improaktivity pro učitele).

• mám hodně ráda, když se lidé poznávají a sdílejí, takže... dám prostor pro to, abyste poznali i další účastníky a společně pojmenovali témata, která byste svým učitelům rádi zprostředkovali.

• mám hodně ráda, když si každý vybere to, co je právě pro něj to nejlepší, takže...vám pomůžu vybrat semináře právě pro Vaše učitele a dále vše podpořit, aby se seminář uspořádal.

• máme hodně spokojených učitelů, takže...Vás ráda seznámím s referencemi nebo vás propojím s dalšími řediteli nebo zástupci, kteří mají s našimi kurzy zkušenost.

Termín

08. 10. 2020​ 14:00 - 17:00

Místo konání

ONLINE

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. 

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

Cena

ZDARMA

Lektor

Klára Vondřičková

Přihlášení

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Předchozí kurz:

Dřevěná stavba roku 2019

Poznámka:
Kontakt

Martina Vondráčková

komunikace se zákazníky

projektů vzdělávání škol

tel.:+420 608 036 102

e-mail: skoly@akademiesro.cz

AKADEMIE / Horní Libchavy 127, Libchavy 561 16 / tel.:  775 552 225

AKADEMIE

Spokojené a tvořivé školy jsou jedním z projektů