Ochutnávka Práce s chybou

Informace

Zveme vás na společnou ochutnávku těchto kurzů. Je to příležitost zakusit styl práce v kurzu, v krátkosti nahlédnout do jeho obsahu a zjistit, jak je pro vás toto téma přínosné.

Chyba ve školním prostředí (aneb není chyba dělat chyby)

"Chyby jsou důkazy o tom, že práce, kterou jsme vám zadali, byla dostatečně těžká na to, aby zlepšila vaše znalosti."

(D. William)

Nabízíme vám jednodenní kurz zabývající se tématem chyby v našich životech a v našich školách určený pedagogům všech stupňů vzdělávání. Založený je především na koučovacím přístupu a principech formativního hodnocení. Účastníci dostanou prostor prozkoumat svůj vlastní vztah a přístup k chybě a také inspiraci, kdy a jak s chybou ve třídě pracovat.

Chybami se člověk učí  (Inspirace do hodin cizích jazyků)

Nabízíme vám jednodenní kurz zabývající se tématem chyby v našich životech a v hodinách jazyků určený jazykářům působícím na základních a středních školách. Program vychází z koučovacího přístupu a principů formativního hodnocení a důraz klade na přirozené používání cizího jazyka. Účastníci dostanou prostor prozkoumat svůj vlastní vztah a přístup k chybě a také inspiraci, kdy a jak s chybou pracovat ve svých hodinách, kdy a proč ji třeba nechat úplně být nebo kdy a jak ji dokonce oslavit.

27. 1. 2020  (pondělí)

prostory AKADEMIE Libchavy