Ochutnávka Ředitel koučem

Informace

Vytváříme programy pro školy, které chtějí spokojené učitele, žáky a rodiče a s klidem podporují osobní rozvoj a tvořivost.

Prostřednictvím koučovacího přístupu učíme vedení škol a učitele dovednostem, jak otevřeně komunikovat, podporovat spolupráci mezi pedagogy a rozvíjet jejich kompetence.

OCHUTNEJTE program Ředitel koučem a vydejte se na cestu celostního rozvoje.

• Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co můžete získat z výcviku a jak naši lektoři koučové pracují.

• Vyzkoušíte některý z koučovacích nástrojů a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho výcviku.

• Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně výcviku vedoucích pracovníků škol a školských zařízení s rozšířenou paletou vedení lidí nejen o koučovací přístup.

• Získáte informace o vzdělávacích programech pro vaše kolegy (Učitel koučem, Pedagog mentorem).

Ochutnávka je určena pro ředitele všech typů škol a školských zařízení, jejich zástupce, vedoucí pedagogy v MŠ či manažery vzdělávacích institucí a neziskových organizací.

27. 3. 2020  (pátek)

Brno - prostory Otevřené zahrady