Ochutnávka seminářů pro sborovnu

Informace

Spolu s dalšími kolegy z Akademie jsme si vědomi, že naše milované dlouhodobé kurzy Učitel koučem, Pedagog mentorem nebo Sebevědomý učitel vyžadují informace, čas a motivaci k hlubšímu zkoumání a osvojování si koučování, mentorinku, improvizace a zážitkovky a někdy trvá dlouho, než je absolvuje větší část pedagogického týmu či dokonce všichni. Rozhodli jsme se nabízet kratší a velmi praktické aplikace pro sborovny také proto, že

​• bychom rádi, aby co nejvíce učitelů vědělo, v čem spočívá koučovací přístup, mentorink nebo aplikovaná improvizace a jak je lze konkrétně využít ve škole.

• bychom rádi podpořili Vaši celou sborovny v tom, aby se mohla s naším know how seznámit jako tým.

• chceme vzbudit u Vašich učitelů opravdový zájem o koučování, mentorink nebo aplikovanou improvizaci a objevit vnitřní motivaci k jejich hlubšímu zkoumání.

Co na ochutnávce s Klárou Vondřičkovou zažijete?

​• hodně ráda si pamatuji nové lidi, jména i informace, takže... si zapamatuji ráda Vaše jméno, jméno Vaší školy, příběh Vaší školy a Vaše potřeby :-)

• hodně ráda mluvím o našich kurzech a ostatních kolezích, takže... Vám představím sebe, kolegy a naše programy.

• mám hodně ráda otázky, takže....zodpovím všechny otázky, které mi položíte.

• mám hodně ráda, že v našich kurzech neříkáme jen "co", ale také "jak", takže... s Vámi budu sdílet a ukazovat Vám, co všechno se dá měnit a jak to, že to funguje.

• mám hodně ráda lektorskou práci, zážitky a praktické aktivity účastníků, takže... Vám ukážu, jak pracuji ve svých programech (Žákovské portfolio nebo Improaktivity pro učitele).

• mám hodně ráda, když se lidé poznávají a sdílejí, takže... dám prostor pro to, abyste poznali i další účastníky a společně pojmenovali témata, která byste svým učitelům rádi zprostředkovali.

• mám hodně ráda, když si každý vybere to, co je právě pro něj to nejlepší, takže...Vám pomůžu vybrat semináře právě pro Vaše učitele a dále vše podpořit, aby se seminář uspořádal.

• máme hodně spokojených učitelů, takže...Vás ráda seznámím s referencemi nebo Vás propojím s dalšími řediteli nebo zástupci, kteří mají s našimi kurzy zkušenost.

5. 11. 2019  (úterý)

13:30 - 16:30