Ochutnávka semináře Emoční inteligence

OCHUTNEJTE program Emoční inteligence

• Ukázka je zaměřená na ochutnávku toho, co můžete získat z kurzu a jak naši lektoři, koučové, mentoři pracují.

• Vyzkoušíte si metodu klíčových přesvědčení, která vám umožní rozplétat emočně zabarvené situace.

• Budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá ohledně kurzu Emoční inteligence a zažijete alespoň na malou chvíli atmosféru našeho kurzu.

Zažijete,

• jak lze nahlížet na emočně náročné situace (v pedagogické roli, ve vztahu s žáky, s učiteli, s kolegy, s vedením i sami se sebou)

• jak otevřeně komunikovat, vzájemně se inspirovat a podporovat na cestě k  profesní spokojenosti a radosti ze vzájemného učení se

• jak zapojit v rovnováze výkon - učení se - radost

• jak objevit svoje zdroje k posílení dobrého pocitu z toho, že jste učiteli a že vaše práce má smysl

Ochutnávka je určena pedagogickým pracovníkům, kteří cítí, že emoce a jejich hlubší pochopení a přijetí může vést k většímu uspokojení ze sebe, ze své práce i k lepšímu pocitu (z) druhých lidí (žáků, rodičů, kolegů, vedení). Stejně tak jsou vítáni ti, kteří hledají možnosti profesního rozvoje a Emoční inteligenci by rádi poznali.

Termín

termín na září připravujeme - v případě zájmu se můžete přihlásit přes přihlašovací formulář i bez termínu a  termín vám pak sdělíme mailem.

Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

Nejdéle v den ochutnávky vám přijde na email odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte.

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky.

ZDARMA

Lektor