Mentorink 32

Základní kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 32 hodin. Kurz je čtyřdenní a tvoří ho dvě dvoudenní setkání.

Účastníci budou získávat potřebné teoretické informace v oblasti mentorinku a současně procvičovat základní dovednosti mentora.

Témata kurzu: mentorovací styl, proces mentorinku, role mentora, pedagogická sebereflexe, zpětná vazba, fáze učení, mentorské techniky a sdílení mentorské praxe

Kurz je určen pro pedagogické pracovníky, kteří chtějí působit jako interní mentoři ve školním prostředí.

Přesný termín uvedeme, co nejdříve.

Akademie Libchavy

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Jiří Šmejkal

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.