Jak naučit děti vhodnému stravování

Základní informace 

Dvoudenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 16 hodin.

Stručný popis programu

Účastníci si osvojí základní principy rozumné a zdravé výživy a způsoby, jak vše předat žákům. Program je postaven na Zdravém talíři, obecně přijímaném jako základ každého hlavního pokrmu. Program se zaměřuje na praktické uchopení Zdravého talíře a porovnání poměrů jednotlivých živin u běžně podávaných pokrmů. Postupně jsou účastníci seznamováni s makrosložkami potravy – bílkovinami, tuky, sacharidy – a s jejich významem ve výživě člověka. Pozornost je věnována i svačinám a důvodům, proč je u dětí nevynechávat.  V programu se účastníci dozvědí, co jsou jen módní trendy ve výživě, čemu věřit a kde hledat ověřené a validní informace. Veškerá sdělení jsou předávána v souvislostech, jak pravidelný příjem stravy hraje klíčovou roli  při koncentraci, pozornosti a schopnosti učit se.

Cílová skupina

Kurz je určen pro učitele ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Termíny

Přesný termín je stanoven dle dohody. 

Místo konání

Konkrétní škola nebo AKADEMIE Libchavy

Cena

dle cenové nabídky

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT jako DVPP a dají se hradit z ŠABLON II jako osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.

Lektoři

Pavlína Žďárková

Ochutnávka

připravujeme

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace. 

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
20190822_101048.jpg

Dřevěná stavba roku 2019