Jak na třídnické hodiny online?

webinář Spokojených a tvořivých škol

“Podpořme vztahy a atmosféru ve třídě i (hlavně) v online prostředí.”

Co vám to přinese:

• Objevte 3 principy, na kterých funguje podpora bezpečné atmosféry a spolupráce žáků v online výuce.

• Vyzkoušejte 4 aktivity, které podporují dobré vztahy ve třídě pro menší i starší děti (podle potřeb konkrétních učitelů ve skupině).

• Získejte dalších 5 tipů na aktivity a inspirace do online výuky, které podporují dobré vztahy.

• Sdílejte, spolupracujte a radujte se ze společně stráveného času s dalšími podobně naladěnými učiteli.

• Zažijte vedení webináře pomocí koučovacího přístupu.

• Užijte si možnost svobodně vyjádřit své názory, postoje a zkušenosti druhým a nechat se jimi také inspirovat.

Pro koho:

pro třídní učitele

připravujeme​

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​​

Nejdéle v den webináře vám přijde na email odkaz, přes který se na webinář připojíte.

Lektor je 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení o něco dříve, aby se technické problémy odladily před začátkem webináře.

500 Kč včetně DPH​/3 hodiny

Klára Vondřičková

Jakého kurzu jste v AKADEMII Libchavy již účastnili?
Vybraný termín:
- (4).jpg