Facilitace

Čtyřdenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 31 hodin.

Facilitace je technika, kterou lze usnadnit diskuzi a práci ve skupině a podpořit dosahování dohod.

Na kurzu se účastníci učí zavádět tuto metodu do praxe, prakticky si trénují dovednosti potřebné pro roli facilitátora v práci se skupinou – od zadání přes postupy a strukturu diskuze, až po vytváření dohod a práci s náročnými situacemi. Využití facilitace při vedení schůzek, porad a jiných setkání vede k efektivnímu využití času, směřování diskuze k stanovenému cíli a k vytěžení potenciálu všech lidí ve skupině. Lze ji využít při práci s pedagogickým sborem, rodiči či žáky.

Vzdělávací program je určen vedení škol a školských zařízení, pedagogickým pracovníkům, vedoucím předmětových komisí a metodických sdružení, všem kteří vedou porady, moderují diskuze, facilitují v rámci výuky formou workshopů v MŠ, ZŠ a SŠ.

připravujeme

AKADEMIE Libchavy

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Jiří Šmejkal

Předchozí kurz:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
20190910_081333_edited.jpg