Facilitace

Čtyřdenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 31 hodin.

Účastníci mají formou diskuze, praktických cvičení a následného sdílení možnost zkoumat možnosti zavádění a využívání žákovského portfolia ve školní praxi ve spojení s koučovacím přístupem. Kurz se zaměřuje na prostor pro práci s portfoliem v současné školní praxi s důrazem na hodnocení a mezipředmětové vazby. Také se zaměřuje na jednotlivé fáze zavádění portfolia a na rizika a úskalí, která mohou ovlivnit radost z portfolia ze strany žáků i učitelů.

Výuka probíhá jako kombinace výkladu, procvičování v malých skupinkách a skupinových diskuzí – vzájemných inspiracích, prostřednictvím sdílení a především praktického nácviku. Každý z účastníků se ocitne v roli facilitátora přímo na kurzu.

Vzdělávací program je určen vedení škol a školských zařízení, pedagogickým pracovníkům, vedoucím předmětových komisí a metodických sdružení, všem kteří vedou porady, moderují diskuze, facilitují v rámci výuky formou workshopů v MŠ, ZŠ a SŠ.

Není nutné absolvovat žádný kurz AKADEMIE.

připravujeme

AKADEMIE Libchavy

1750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Jiří Šmejkal

Předchozí kurz: