Facilitace

Čtyřdenní seminář, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP. Jeho hodinová dotace činí 31 hodin.

Účastníci mají formou diskuze, praktických cvičení a následného sdílení možnost zkoumat možnosti zavádění a využívání žákovského portfolia ve školní praxi ve spojení s koučovacím přístupem. Kurz se zaměřuje na prostor pro práci s portfoliem v současné školní praxi s důrazem na hodnocení a mezipředmětové vazby. Také se zaměřuje na jednotlivé fáze zavádění portfolia a na rizika a úskalí, která mohou ovlivnit radost z portfolia ze strany žáků i učitelů.

Výuka probíhá jako kombinace výkladu, procvičování v malých skupinkách a skupinových diskuzí – vzájemných inspiracích, prostřednictvím sdílení a především praktického nácviku. Každý z účastníků se ocitne v roli facilitátora přímo na kurzu.

Vzdělávací program je určen vedení škol a školských zařízení, pedagogickým pracovníkům, vedoucím předmětových komisí a metodických sdružení, všem kteří vedou porady, moderují diskuze, facilitují v rámci výuky formou workshopů v MŠ, ZŠ a SŠ.

Není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo Akademie Libchavy.

dle cenové nabídky

Jana KazíkováJiří Šmejkal

Ochutnávka

Praha 22. 11. 2019 13:00 - 16:00 ochutnávka programů pro sborovny s Klárou Vondřičkovou

přihlášení zde

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.