Emoční inteligence

Kurz je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Jeho hodinová dotace činí 32 hodin a je čtyřdenní. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Cílem tohoto vzdělávacího cyklu je předat znalosti a dovednosti spojené s využitím emoční inteligence v kontextu koučování a systemiky ve školní praxi. Kurz účastníky vede k uvědomění toho, že emoce jsou zdrojem energie a informací a pomáhají porozumět sobě i druhým. Kurz vede k tomu, jak zacházet s emocemi, které vznikají také ve vztazích, které učitelé tvoří s dalšími aktéry pedagogického procesu (žáky, rodiči i dalšími kolegy a nadřízenými).

Témata kurzu: emoční inteligence, emoce a jejich interpretace, rozvoj a řízení emocí přes sebepoznání, empatie a prohlubování vnímání druhých, vedení druhých a emoční podpora, učitel jako emoční vzor, emoční inteligence ve škole.

Kurz je určen pro učitele všech typů škol, školských zařízení a lektory.

připravujeme

AKADEMIE Libchavy

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jiří ŠmejkalKlára Vondřičková, Jana Kazíková

Navazující kurzy

Vědomá komunikace

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.

AKADEMIE_LIBCHAVY_print8.jpg

Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!
--111.jpg