Emoční inteligence

Navazující kurz, který je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Jeho hodinová dotace činí 32 hodin a je čtyřdenní. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Cílem tohoto vzdělávacího cyklu je předat znalosti a dovednosti spojené s využitím emoční inteligence v kontextu koučování a systemiky ve školní praxi. Kurz účastníky vede k uvědomění toho, že emoce jsou zdrojem energie a informací a pomáhají porozumět sobě i druhým. Kurz vede k tomu, jak zacházet s emocemi, které vznikají také ve vztazích, které učitelé tvoří s dalšími aktéry pedagogického procesu (žáky, rodiči i dalšími kolegy a nadřízenými).

Témata kurzu: emoční inteligence, emoce a jejich interpretace, rozvoj a řízení emocí přes sebepoznání, empatie a prohlubování vnímání druhých, vedení druhých a emoční podpora, učitel jako emoční vzor, emoční inteligence ve škole.

Kurz je určen pro absolventy kurzu Učitel jako vědomý průvodce třídy.

Připravujeme.

AKADEMIE Libchavy / Green Point Praha

1. 750 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jiří ŠmejkalKlára Vondřičková, Jana Kazíková

Navazující kurzy

Vědomá komunikace

Mám zájem

Mám zájem o tuto akci, kontaktujete mě prosím v okamžiku, až budou vypsané termíny.