Emoční inteligence

Kurz je akreditovaný MŠMT jako DVPP.  Jeho hodinová dotace činí 32 hodin a je čtyřdenní. Jednotlivá setkání se konají s odstupem cca 1 měsíc.

Cílem tohoto vzdělávacího cyklu je předat znalosti a dovednosti spojené s využitím emoční inteligence v kontextu koučování a systemiky ve školní praxi. Kurz účastníky vede k uvědomění toho, že emoce jsou zdrojem energie a informací a pomáhají porozumět sobě i druhým. Kurz vede k tomu, jak zacházet s emocemi, které vznikají také ve vztazích, které učitelé tvoří s dalšími aktéry pedagogického procesu (žáky, rodiči i dalšími kolegy a nadřízenými).

Témata kurzu: emoční inteligence, emoce a jejich interpretace, rozvoj a řízení emocí přes sebepoznání, empatie a prohlubování vnímání druhých, vedení druhých a emoční podpora, učitel jako emoční vzor, emoční inteligence ve škole.

Kurz je určen pro učitele všech typů škol, školských zařízení a lektory.

Termíny -

kurz v listopadu NEOTEVŘEME z důvodu

nenaplněné kapacity kurzu.

07. 11. 2022

07. 12. 2022

10. 01. 2023

14. 02. 2023

2. 250 Kč + DPH / den, cena zahrnuje materiály a občerstvení.

Jana Kazíková, Jitka Kořínková, Pavel Fiala, Klára Vondřičková

Navazující kurzy